Strona internetowa sportowezakupy.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

REGULAMIN
1. Postanowienia ogólne
Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Sportowezakupy dostępnego na platformie aukcyjnej Allegro.pl. Sklep prowadzony jest przez Rado Rafał Lewowski, ul. Obywatelska 106b 91, 94-104 Łódz ,organ rejestrujący Urząd Miasta Łodzi. Kontakt ze sprzedającym możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerami tel. , a także pod adresem e-mail: sklep@sportowezakupy.pl
2. Zasady dotyczące składania zamówień
Zamówienia składać można wyłącznie za pośrednictwem witryny internetowej. Złożenie zamówienia pociąga za sobą obowiązek zapłaty. Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia towaru bez wad. Do każdego zamówienia dołączony jest dowód zakupu (paragon lub faktura).
3. Uprawnienie do odstąpienia od umowy
Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres Rado ,ul. Majdany 7 , 95-200 Pabianice lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: sklep@sportowezakupy.pl). Proszę odesłać przedmiot na adres : Rado , ul. Majdany 7 , 95-200 Pabianice. Bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy ponosi Klient. Oświadczenie może być dostarczone w jednej przesyłce ze zwracanym towarem. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy.
4. Wymiany towaru
W razie źle dobranego rozmiaru lub modelu, jest możliwość wymiany na inny. Należy wówczas odesłać produkt wraz z paragonem na własny koszt na adres sklepu Sportowezakupy, w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia. Do przesyłki należy dołączyć informacje o danych z zamówienia oraz dokładną informację na jaki model kolor i rozmiar zrealizować wymianę. Wymiany realizujemy w terminie do 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.
5. Reklamacje
Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@sportowezakupy.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
6. Postanowienia końcowe
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
7. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Sklep internetowy Shoper.pl